karabuksozgazetesi 21 Takipçi | 31 Takip

MHP KARABÜK İL YÖNETİMİ İŞ BAŞI YAPTI

2012-01-08 22:12:00
MHP KARABÜK İL YÖNETİMİ İŞ BAŞI YAPTI |  görsel 1

Vural Çelik’in istifası ile Genel Merkez tarafından MHP İl Başkanlığı görevine atanan Metin Demirel dün basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Merkez İlçe Başkanı Feramuz Akbulut’ta katıldı.

            Demirel yeni yönetim kurulu üyelerini kamuoyuna tanıtırken, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

            Genel merkez tarafından kendisine verilen görevin ağırlığının bilincinde olduğunu, birlik ve beraberlik içinde tüm teşkilatlarla dava arkadaşlarımla gereken çalışmayı yapacağım diyen Demirel “yapacağımız çalışmalarla yerel ve genel yönetim seçimlerinde başarıyı yakalayacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Karabük belediye Başkanımızın çevre illerde bile gıpta ile söz edilen hizmetleri ve başarılı çalışmaları yerel yönetim seçimlerinde önümüzü açacak, başarıyı yakalamamızda büyük katkı sağlayacaktır. Dolayısıyla diğer ilçelerinde MHP Belediye Hizmetlerinden yararlanmasını sağlayacağız. Bu hedeflerimize planlı programlı çalışmalarımızla ulaşacağımızdan eminiz.Ülke meselelerini net olarak biliyoruz.Karabük’te yaşayan insanlarımızın problemlerini biliyoruz. Bu konularda yeri geldiğinde çözüm önerilerimizi sunucağız. Özet olarak uyuyan Karabük siyasetini uyandıracağız. Birlik ve beraberlik içinde yeri geldiğinde parti rozetlerini bir kenara koyarak, Karabük için Karabüklü için tek yürek olmayı sağlayacağız. Başarıyı yakalamamız için hiçbir neden yoktur. MHP’nin iktidar zamanı gelmiştir. Ülkemizin MHP iktidarına ihtiyacı vardır. Biz Karabük’te Karabük merkez, Safranbolu, Yenice, Eskipazar, Eflani ve Ovacık teşkilatlarımızla MHP iktidarının müjdesini veriyoruz. MHP Yerel seçimlerde ve milletvekili seçimlerinde birinci parti olacaktır” dedi.

            Yapılan Görev dağılımı sonrasında Başkan yardımcılığına Ahmet Aslan getirilirken, İl Sekreterliğine Osman Çevik, İl muhasipliğine ise Hasan Menteş getirildi. Diğer yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu:  Ahmet Aycan, Kürşat Yılmaz, Kasım Akbulut, Nihat Özer, Batuhan Güleç, İsmail Yalav, Haşim Yavaşçı, Mustafa Güneri, Ali Osman Yurtal, Hilmi İnce, Dursun Ulupınar, Mehmet Çelen, Erkan Erken, Mehmet Çevik, Hüseyin Ünal

1355
0
0
Yorum Yaz